Tarnów, Polska

609 266 260 telpin@telpin.pl

Platan

 

Firma zajmuje się instalacją i serwisem produktów firmy PLATAN – jednego z największych polskich producentów abonenckich central i serwerów telefonicznych.

Oferta obejmuje sprzedaż, montaż oraz serwis abonenckich central i serwerów telefonicznych. Instalujemy profesjonalne systemu łączności dostosowane w pełni do potrzeb naszych klientów tzw. „szyte na miare”.

Działamy w branży IT od 1996 r. owocuje w jakości, skuteczności i zadowoleniu klientów, co jest dla nas najważniejsze. Wyróżniamy się od innych tym, że wszystkie siły pokładamy w teleinformatyce i telekomunikacji, nie oferując kompleksowych usług pokrewnych branż. Przez to posiadamy bogate doświadczenie w konfiguracji nawet najbardziej skomplikowanych usług central, serwerów telefonicznych i innych rozwiązań  teletechnicznych, teleinformatycznych, co umożliwia wykorzystanie w 100% możliwości zakupionego sprzętu.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny central PLATAN – DIGITEX:  

 

Prima mini, Prima, Prima nano, Solo-5, Classic-12, Beta, Progres-40, Alfa plus, Micra, Sigma, Optima, Delta, PBX Server Libra, PBX Server Proxima, Cyfra-50, Cyfra-200, Digitex-40, Digitex-50, Digitex-80, Digitex-200, DCT-5, DCT-40, DCT-50, DCT-80, DCT-200

 


Zapraszamy do współpracy

.

                     Produkty firmy PLATAN dostępne w sprzedaży

                    Produkty firmy PLATAN archiwalne (tylko serwis)