Tarnów, Polska

609 266 260 telpin@telpin.pl

Wirtualna centrala telefoniczna VoIP w chmurze

Wirtualna centrala CloudPBX

CloudPBX to darmowa, wirtualna centrala telefoniczna IP-PBX dostępna w technologi „cloud-computing”. Twój telefon VoIP jest obsługiwany przez CloudPBX za pośrednictwem sieci Internet. Możesz rozbudować swoją wirtualną centralę o dowolną ilość stacjonarnych numerów miejskich. Dzięki nim realizujesz połączenia telefoniczne a klienci mogą dodzwonić się do Twojej firmy. Możesz tworzyć scenariusze połączeń, zapowiedzi, kierować połączenia według ustalonych reguł, aranżować kolejki połączeń, a wszystko to, aby zapewnić profesjonalną komunikację wewnątrz i na zewnątrz Twojej firmy.

Od dziś nie potrzebujesz kosztownej centrali telefonicznej aby cieszyć się komunikacją i wykorzystywać nowoczesne usługi telekomunikacyjne.

Dlaczego telekomunikacja w chmurze jest lepsza ?

Wyobraź sobie, że Twój system telekomunikacyjny zmienia się elastycznie wraz z Twoją firmą. Rośnie, rozwija funkcjonalność i dopasowuje się dynamicznie do struktury. Uniezależnia Cię od położenia geograficznego i nie wymaga Twojego cennego czasu na opiekę. Te wszystkie cechy możesz osiągnąć bez kosztownych inwestycji sprzętowych. Oparta na najnowszej technologii VoIP | Nie wymaga drogich inwestycji | Skalowalność - dopasowanie do potrzeb | Prosta w konfiguracji | Obsługa wielu lokalizacji Twojej firmy | Niezawodność działania.

(źródło: informacje opracowano na podstawie materiałów Partnera technologicznego)